علامت تجاری The Isle Dragon Roars توسط اسکوئر انیکس ثبت شد

۰۱ شهریور ۱۳۹۹

/

توسط aa

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) به‌تازگی علامت تجاری The Isle Dragon Roars را در کشور استرالیا ثبت کرده است.

معمولاً پیش از آن‌که عنوان جدیدی معرفی شود، یک علامت تجاری مرتبط با آن آی‌پی ثبت خواهد شد. شرکت اسکوئر انیکس نیز به طور معمول علامت‌های تجاری مختلفی را ثبت می‌کند. این شرکت مدتی پیش یک نشان تجاری تحت عنوان Forspoken را ثبت کرد که بسیاری از طرفداران اعتقاد داشتند که این مورد به بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی جدید Final Fantasy XIV اشاره دارد. حال این شرکت به‌تازگی یک علامت تجاری جدید به نام The Isle Dragon Roars را ثبت کرده است.

اسکوئر انیکس در حال حاضر بر روی توسعه‌ی نسخه‌ی دوم Final Fantasy VII Remake و همچنین دو بازی Final Fantasy 16 و Project Athia کار می‌کند. این شرکت اخیراً در استرالیا نشان تجاری The Isle Dragon Roars را ثبت کرده است. در همین راستا، طرفداران حدس زده‌اند که به‌زودی یک بازی جدید معرفی خواهد شد. البته یک تئوری نیز به این موضوع اشاره می‌کند که نشان تجاری ثبت شده به بازی Bravely Default 2 ارتباط دارد. این نشان تجاری تحت کلاس‌های ۹ و ۴۱ ثبت شده است. این بخش به دسته‌های بازی‌های ویدئویی ارتباط دارد. بخش ۹ برای قسمت تکنولوژی و ۴۱ برای محصول سرگرمی‌ در نظر گرفته شده‌اند.

در حالی که حدود سه هفته تا انتشار عنوان Bravely Default 2 باقی مانده است، تریلرهای منتشر شده از این بازی اشاره‌ای به The Isle Dragon Roars نکرده‌اند. اسکوئر انیکس در حال حاضر تعدادی حق ثبت اختراع را در اختیار دارد است که برخی از سیستم‌ها را برای بازی نقش‌آفرینی موبایلیرا به ثبت رسانده است. کاوش در دنیای ثبت اختراعات و علائم تجاری مبهم باعث می‌شود تا مردم ببینند تا درنهایت به چه موردی مربوط خواهد بود.

با توجه به علامت تجاری ثبت شده‌ی The Isle Dragon Roars، ممکن است به‌زودی یک بازی جدید معرفی شود. بنابراین طرفداران برای مشخص شدن این موضوع باید منتظر بمانند.